FAQ

Image

Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 • Jak wygląda współpraca z Wami?

  Współpraca z nami jest nieskomplikowana. Ty informujesz nas jedynie, ilu pracowników, w jakiej branży i na jaki okres potrzebujesz. Dobierzemy dla Ciebie najlepszych pracowników i przedstawimy Ci ofertę, która Cię przekona. Naszym celem jest uczciwa, partnerska, rzetelna, udana i długofalowa współpraca oraz oczywiście wspólny sukces.

 • Jak długo trwa okres obowiązywania umowy?

  Istnieją różne modele umów, na przykład o pracę sezonową lub umowy na czas nieokreślony. Okres obowiązywania umowy będzie zasadniczo oparty na Twoich specyfikacjach i dostosowany do Twoich potrzeb.

 • Jakie ceny pobieracie?

  Ceny zależą od różnych czynników i różnią się w zależności od branży. Za pracę w weekendy, święta oraz nocne zmiany obowiązują inne stawki niż za pracę w dni robocze. W większości przypadków ustalamy z naszymi klientami stawki godzinowe. Poinformujemy Cię o nich w naszej ofercie, która jest indywidualnie dostosowana do wymagań Twojej firmy. Jesteśmy pewni, że przekonają Cię nasze atrakcyjne i zorientowane na rynek taryfy.

 • Jak wygląda rozliczenie?

  Nie musisz się o nic martwić, ponieważ my zajmiemy się całą administracją i rozliczeniami. Za każdego pracownika tymczasowego wystawiamy na początku miesiąca fakturę za poprzedni miesiąc, uwzględniającą przepracowane godziny i ustalone w umowie taryfy.

 • Skąd pochodzą Wasi pracownicy?

  Zdecydowana większość naszych pracowników pochodzi z Ukrainy i sporadycznie z innych krajów Europy Wschodniej. Od czasu do czasu zatrudniamy również polskich pracowników.

 • Kto dba o pozwolenie na pracę i pobyt?

  Biurokracja, wypełnianie niezliczonych formularzy i ciągle zmieniające się wymagania prawne wymagają czasu, cierpliwości i szczegółowej wiedzy specjalistycznej. Jednak my jesteśmy silnym partnerem! Zatrudniamy pracowników legalnie i organizujemy wszystkie pozwolenia na pracę i pobyt. Dzięki temu możesz skoncentrować się na swojej podstawowej działalności i nie tracić cennego czasu na sprawy organizacyjne.

 • Gdzie zatrudniani są pracownicy na czas tymczasowy?

  U nas! Nie musisz się o nic martwić, ponieważ wszystko już załatwiliśmy. Wszyscy pracownicy są stałymi pracownikami Divita Concept Sp. z o.o. Bez wyjątku wszystkie umowy zawierane są między naszymi pracownikami a nami. Ponosimy wyłączną odpowiedzialność za zgodność ze wszystkimi wymogami prawnymi i ustawowymi oraz sumiennie monitorujemy ich przestrzeganie.

 • Czy Wasi pracownicy tymczasowi mają ubezpieczenie?

  Tak, nasi pracownicy posiadają oczywiście wszystkie wymagane ubezpieczenia zgodnie z prawem.

 • Czy Wasi pracownicy tymczasowi są wykwalifikowani?

  Nasi pracownicy są wykwalifikowani, większość z nich posiada kilkuletnie doświadczenie, są punktualni, pracowici oraz zmotywowani do działania. Znamy osobiście każdego z naszych pracowników i dzięki temu jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie osoby dla Twojej firmy.

 • Czy Wasi pracownicy tymczasowi są również dostępni w krótkim czasie?

  Tak. Jeśli masz wąskie gardło personalne, z przyjemnością Ci pomożemy. Jesteśmy w stanie szybko rozmieścić pracowników w Twojej firmie.

 • W jakich branżach umieszczani są pracownicy tymczasowi?

  Wdrażamy naszych pracowników we wszystkich branżach. Tradycyjnie,  pracownicy najczęściej są poszukiwani do pracy na budowach, w firmach sprzątających, w sklepach, w zakładach produkcyjnych, w magazynach, w restauracjach, w hotelach, w agencjach ochrony, do remontów, jako kierowcy oraz do pracy przy żniwach.

 • W jakich miastach oferujecie swoje usługi?

  Nasi pracownicy pracują na terenie całej Polski.

 • Czy mam u Was stałą osobę do kontaktu?

  Tak. Mamy przejrzystą strukturę administracyjną i masz u nas stałą osobę kontaktową, do której łatwo możesz dotrzeć i która jest po Twojej stronie, udzielając porad i działań w dowolnym momencie.

 • Można się z Wami skontaktować wieczorami i w weekendy?

  Wiemy, że wąskie gardła, na przykład z powodu choroby, zwolnień lub innych niewiadomych, mogą pojawić się również wieczorem, w weekendy i święta. Nasz numer alarmowy jest obsługiwany przez całą dobę, dzięki czemu możesz bez przeszkód kontynuować swoje procesy biznesowe. Natychmiast rozwiążemy Twój problem.

Agencja pracy tymczasowej

Kontakt

Divita Concept Sp. z o.o
Plac Kasztelański 3
01-362 Warszawa

  +48 698 640 720
  info@divitaconcept.com

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.